WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Kāvušu stipendija studiju mērķu īstenošanai ārvalstīs

Līdz 13.martam plkst.15 pilna laika pamatstudiju studenti, maģistranti un doktoranti, kuri vēlas piedalīties zinātniskajās konferencēs, praktizēties un veikt citus ar studiju mērķiem saistītus uzdevumus ārvalstīs, aicināti pieteikties Jāņa un Millijas Kāvušu stipendijai.
Foto: stockfreeimages.com

Stipendijas pretendentiem dokumentāli jāapliecina gatavība veikt noteiktus pētnieciskā darba uzdevumus, studēt, praktizēties vai prezentēt pētījumu rezultātus konferencēs Eiropas Savienības valstu, izņēmuma gadījumā, arī citu ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Lai pieteiktos stipendijai, e-pastā – attistibasfonds@llu.lv – jāiesūta un drukātā veidā Studiju daļā (pils 178.telpā) jāiesniedz:

  • pieteikuma anketa;
  • dzīves apraksts (CV);
  • izdevumu tāme;
  • rekomendācija no fakultātes dekāna vai prodekāna;
  • dokuments, kas apliecina studēšanas, praktizēšanās vai uzstāšanās ar ziņojumu konferencēs iespējas ārvalstu augstskolās un zinātniskajās organizācijās.

Vairāki konkursa uzvarētāji saņems vienreizējo stipendiju līdz 215 eiro apmērā, lai daļēji segtu ārvalstu apmeklējuma transporta, pasākumu dalības maksas, uzturēšanās vai citus izdevumus. Atgriežoties no ārvalstu vizītes, stipendiātiem būs jāuzrāda izdevumus apliecinošus dokumentus un vienu fotouzņēmumu par dalību pasākumā.

J.un M. Kāvušu dzimtas saknes nāk no Zemgales. Otrā pasaules kara beigās viņi aizceļoja no Latvijas un strādāja ASV. Kāvušu ģimenei nebija atvases, tāpēc viņu vēlme mūža garumā bija, dzīvojot pieticīgi, savus mūža ietaupījumus novēlēt daudzbērnu ģimeņu atbalstam Latvijā, lai veicinātu jauniešu studijas.

 

Sekot līdzi pieteikumu skaitam un uzzināt vairāk par stipendijām LLU studējošajiem var LLU Attīstības fonda mājas lapā – www.attistibasfonds.llu.lv

 

Ilvija Melne
Publicēts: 09.03.2015 16:12llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG