WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU stendu izstādē “Skola 2015" rotās milzu absolventa cepure

No 27. februāra līdz 1. martam Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā 21. reizi norisināsies ikgadējā starptautiskā izglītības izstāde "Skola 2015", kurā piedalīsies arī LLU. Šogad izstādes apmeklētājus priecēs jauns universitātes informatīvais stends, kura centrā būs absolventa cepure, kas simboliski norāda uz studenta mērķi, ierodoties universitātē, – gūt zināšanas un absolventa tērpā saņemt diplomu.
Foto: S.Grigorjeva

Trīs dienu garumā 16 zinoši studenti izstādes apmeklētājus iepazīstinās ar plašajām studiju un ārpus studiju aktivitātēm universitātē, palīdzēs izvēlēties piemērotākās studiju programmas un konsultēs par vienotās uzņemšanas noteikumiem.

"Studenti, kuri pārstāvēs un prezentēs universitāti izstādē "Skola", apmeklēja personības attīstīšanas kursus, un to laikā jaunieši uzlaboja savas publiskās uzstāšanās prasmes. Kursus vadīja Oskars Priede, kam ir liela pieredze publiskās runas mākslā. Paralēli šiem kursiem studentiem notika informatīvas nodarbības par katru universitātes fakultāti un to piedāvātajām studiju iespējām. Nodarbības notika gan lekciju veidā, gan kā izzinošas ekskursijas pa fakultātēm un to laboratorijām," komentē LLU Mūžizglītības centra pārstāve Zane Zeltiņa.

Interesenti stendā varēs saņemt jaunākos fakultāšu bukletus, uzņemšanas noteikumus, informāciju par valsts finansētajām studiju vietām, studiju/studējošo kredītiem, stipendijām un absolventu cepures formas suvenīru, kurā atzīmēti reflektantiem svarīgākie datumi.

"Līdz šim LLU bijuši lielu konstrukciju stendi, taču šogad izvēlējāmies samērā askētisku, bet ļoti interesantu stenda risinājumu, kura pamatā ir zaļas zāles imitācija un virs galvas griestos iekārta milzīga absolventa cepure. Visus iepriekšējos gadus stendi tika īrēti, bet šogad esam nolēmuši iegādāties transformējamu un savdabīgu stendu, kuru varēsim izmantot arī citus gadus. Ir iecere stenda atribūtiku izmantot arī Atvērto durvju dienu laikā, 20. un 21. martā, jauno studentu uzņemšanā un izlaidumos. Plānojam arī Jelgavas pils vītņu kāpņu vestibilā izveidot "zaļo zonu" studentiem, kur neformāli tikties, atpūsties vai veikt radošus studiju darbus," atklāj LLU Komunikācijas un mārketinga centra vadītāja Sandra Grigorjeva.

Jaunums LLU aktivitātēs izstādē būs saistīts ar studentu galvaspilsētu Jelgavu. Stendā varēs piedalīties konkursā un balvā iegūt biļetes uz Prāta Vētras koncertturnejas "7 soļi svaiga gaisa" pirmo koncertu Jelgavā. Koncerts notiks 25. jūlijā Lielupes pļavā pretī LLU galvenajai mītnei – Jelgavas pilij. Par papildus pozitīvu noskaņojumu stendā rūpēsies Jelgavas talismans "Alnis", kurš dalīs skolēniem "īpašus vitamīnus", lai eksāmenos tiktu sasniegti labāki rezultāti, – ābolus no LLU mācību un pētījumu saimniecības "Vecauce".

Universitātes dalību izstādē nodrošina LLU Mūžizglītības centrs sadarbībā ar Komunikācijas un mārketinga centru.

Izstāde "Skola 2015" notiks Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, un tās darba laiks 27., 28. februārī būs no plkst.10.00 līdz 18.00, bet 1.martā – no plkst.10.00 līdz 17.00. Ieejas maksa pieaugušajiem – EUR 5, skolēniem, studentiem, skolotājiem, pensionāriem – EUR 4, grupām (10+) – EUR 3. Ar izstādes "Skola 2015" ieejas biļeti bez maksas varēs apmeklēt arī "Latvijas Grāmatu izstādi 2015"!

Lana Janmere
Publicēts: 23.02.2015 15:36llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG