WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Aprīlis – fakultāšu dienu maratona mēnesis

Ar tradicionālo Meža fakultātes studentu gājienu 7. aprīlī sācies fakultāšu dienu maratons mēneša garumā, kurā visu fakultāšu studenti svinēs savus svētkus un aicina pasākumos piedalīties arī mācībspēkus, citu fakultāšu studentus un jelgavniekus.
Foto: no LLU arhīva

Fakultāšu dienas ir īstenie studentu svētki, kuros tiek apliecināta vienotība, kopības izjūta un piederība savai fakultātei un nozarei. Ne viena vien studentu paaudze ir izaugusi ar putru, mehu, mežu un citu dienu svinēšanas tradīcijām, ko absolventi atceras vēl ilgi pēc augstākās izglītības diploma iegūšanas un kas viņiem simbolizē aizraujošo studiju laiku.

Pirmie šogad savus svētkus svin Meža fakultātes studenti, kas 7. un 8. aprīlī visus aicina uz gājienu, dažādiem atraktīviem konkursiem, sporta spēlēm un ballīti dienu noslēgumā. Turklāt arī šogad sīvā konkurencē tiks noteikti Mis un Misters Meži.

Fakultāšu dienu stafetes kociņu mežinieki tālāk nodos Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studentiem, kas Putru dienas svinēs 14. un 15. aprīlī. Kā svētku kulminācija plānota akcija "Augstākais pankūku tornis", kas taps Jelgavas pils Aulas foajē.

Īpaši spraiga izvērtīsies aprīļa otrā puse, jo vienā nedēļā no 20. līdz 25. aprīlim studentu svētki būs Veterinārmedicīnas fakultātes (20. – 21. aprīlis), Lauku inženieru fakultātes (21. – 22. aprīlis), Informācijas tehnoloģiju (21. - 22. aprīlis) un Tehniskās fakultātes studentiem (23. – 25. aprīlis).

Turpretim lielo maratonu noslēgs Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes studenti, kas fakultātes svētkus svinēs 28. – 29. aprīlī, un Lauksaimniecības fakultātes studenti, kas uz dažādām aktivitātēm aicinās 29. aprīlī.

Pasākumu programma par šiem pasākumiem būs pieejama LLU portālā.

Lana Janmere
Publicēts: 08.04.2015 09:28llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG