WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU aicina uz semināru zaļās enerģijas ražotājus un atbalstītājus

24. aprīlī plkst. 10.00 Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) aicina uz semināru "Enerģijas ražošana no lauksaimniecības biomasas", kurā klātesošajiem būs unikāla iespēja gūt zināšanas par dažādiem bioenerģijas ražošanas aspektiem. Turklāt ikviens varēs iegūt savā īpašumā LLU zinātnieku jaunāko grāmatu "Bioenerģijas horizonti".
Foto: no LLU arhīva

Semināra mērķis ir sniegt zināšanas esošajiem un potenciālajiem zaļās jeb bioenerģijas ražotājiem par bioenerģijas ražošanai Latvijā piemēroto augu audzēšanu un izmantošanu, biogāzes ražošanu un izmantošanu, kā arī īpaši aktuāliem jautājumiem, kas saistīti ar darba drošību biogāzes ražotnēs.

Semināra apmeklētājiem būs iespēja klausīties lekcijas un piedalīties diskusijās ar LLU zinātniekiem – lauksaimniecības, enerģētikas un darba drošības speciālistiem. Semināru vadīs Agrobiotehnoloģijas institūta direktors, profesors Aleksandrs Adamovičs, Lauksaimniecības enerģētikas institūta vadošais pētnieks Vilis Dubrovskis un Meža izmantošanas katedras lektors Uldis Karlsons.

Turklāt minētie lektori savas zināšanas un pieredzi apkopojuši grāmatā "Bioenerģijas horizonti", ar kuru ikviens semināra apmeklētājs tiks klātienē iepazīstināts un varēs to iegūt savā īpašumā.

Lai pieteiktu dalību seminārā, lūgums līdz 23. aprīlim sūtīt elektronisku vēstuli uz e-pastu antra.berzinae-pasta adresellu.lv vai zvanīt pa tālruni 63005715. Semināra dalības maksa ir EUR 50, kas samaksājama, reģistrējoties semināram vai ar iepriekšēju pārskaitījumu.

Semināra izdales materiālos katrs dalībnieks saņems jauno grāmatu "Bioenerģijas horizonti" (352 lpp.), lekciju kopijas un sertifikātu par lekciju kursa noklausīšanos.

Ilvija Melne
Publicēts: 16.04.2015 10:47llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG