WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Noskaidroti LLU 24. Universiādes godalgoto vietu ieguvēji

Ar sacensībām šaušanā un spēka vingrinājumos, 15. aprīlī noslēgusies LLU 24. Universiāde. Dāmu konkurencē par čempionēm kļuvušas studentes no Veterinārmedicīnas fakultātes, savukārt vīriešu starpā daudzpusīgākie sportisti jau otro gadu pēc kārtas meklējami Meža fakultātē (MF).
Foto: no LLU arhīva

Spraigas cīņas abos turnīros notikušas par pārējām godalgotajām vietām. Šaušanas sacensībās sievietēm otrās vietas ieguvējas nebija zināmas līdz pat pēdējiem šāvieniem. Pateicoties stabilajam sniegumam visa gada garumā, pašā Universiādes izskaņā uz otrā pakāpiena kopvērtējumā nonāca Lauku inženieru fakultāte, apsteidzot Universiādi pārliecinoši iesākušās Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studentes.

Vīru konkurencē MF pārliecinošo vadību pēdējā Universiādes disciplīnā konkurenti spēja apdraudēt vien teorētiski, bet viena punkta tiesa šķīra otrās un trešās pozīcijas sargātājus. Līdzīgi kā dāmām, arī šeit notika pēdējā brīža pārbīde un Tehniskās fakultātes studenti izcīnīja otro vietu, aizsteidzoties garām Lauku inženieru fakultātes sportistiem.

Universiādes ceļojošie kausi pie saviem jaunajiem (un arī jau esošajiem) saimniekiem nonāks LLU sportistu apbalvošanas pasākumā 22. aprīlī.

Kopvērtējums sieviešu konkurencē:

 1. VMF 42
 2. LIF 39
 3. PTF 38
 4. ESAF 26
 5. LF 25
 6. ITF 15
 7. MF 13

Kopvērtējums vīriešu konkurencē:

 1. MF 53
 2. TF 49
 3. LIF 46
 4. LF 37
 5. ITF 35
 6. ESAF 33
 7. PTF 21
 8. VMF 5

Informāciju sagatavoja Māris Lindenbaums.

Jeļena Rūba
Publicēts: 16.04.2015 11:52llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG