WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Apbalvoti LLU spēcīgākie sportistigalerija

22. aprīlī Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Sporta namā notika ikgadējs labāko studentu – sportistu apbalvošanas pasākums, kurā īpaši tika sumināti godalgoto vietu ieguvēji dažādās LLU rīkotajās sporta sacensībās un viņu treneri.
Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi kā citi studiju gadi arī šis – 2014./2015. studiju gads ir bijis piepildīts ar dažādiem pasākumiem, tostarp arī sporta aktivitātēm. Studenti spējuši apvienot studijas ar nopietnu līdzdalību LLU Sporta centra piedāvātajās sporta disciplīnās un uzrādījuši augstvērtīgus rezultātus. Labākie no viņiem 22. aprīļa vakarā saņēma īpašas piemiņas veltes un pateicības. Sumināti tika LLU universiādes un "5 bumbu turnīra" laureāti, kā arī fakultāšu sporta atbildīgie, kas savas komandas aizveduši līdz uzvarām, un treneri.

"5 bumbu turnīrā" LLU studentiem bija iespēja izveidot savas komandas un sacensties piecās sporta disciplīnās – basketbolā, ūdenspolo, volejbolā, florbolā un futbolā. Kopumā turnīrā piedalījās 16 komandas, no kurām apbalvotas tika trīs labākās. Kopvērtējumā 3. vietu ieguva komanda "Beķeris", kas balvā saņēma īpašus ar "5 bumbu turnīra" apdruku izgatavotus kreklus, un 2. vietā ierindojās komanda "Sienāža palīgi", kas papildus īpašajiem krekliem saņēma arī bezmaksas dalības karti vienai komandai "Stipro skrējiena" masu skrējiena sacensībām. Turpretim uzvaras laurus turnīrā plūca komanda "Ugunsrati", kas savā īpašumā ieguva īpašos turnīra kreklus, čempionu medaļas un dāvanu karti ar iespēju izmantot LLU Sporta centra Tērvetes ielas sporta bāzes piedāvājumu uz vienu atpūtas vakaru. 

Apkopojot LLU Universiādes rezultātus, kurā dažādās sporta disciplīnās sacentās fakultāšu komandas, par 3. spēcīgāko komandu atzīti Lauku inženieru fakultātes studenti, 2. spēcīgāko – Tehniskās fakultātes studenti, bet 1. vietā ierindojās Meža fakultātes puišu komanda. Turpretim dāmu konkurencē 3. vietu ieguva Pārtikas tehnoloģijas fakultātes studentes, 2. vietu – Lauku inženieru fakultātes studentes un uzvaru izcīnīja Veterinārmedicīnas fakultātes studenšu komanda. Uzvarētājiem pasākumā tika pasniegti Universiādes ceļojošie kausi.

Sporta centra direktors Jānis Vītols arī sveica fakultāšu sporta atbildīgos, kuru komandas ieguvušas godalgotās vietas: Emīlu Silavu, Raivi Kalniņu, Aigu Spāģi, Lindu Tauriņu un Rūtu Paužoli.

Par atbalstu studējošo sporta aktivitātēm īpaši tika sveikti treneri, kam pasniedza speciālas stikla atzinības plāksnes "LLU gada treneris 2015". Īpaši tika atzīmēti jaunie treneri un studenti, kuri brīvprātīgi rīkojuši sporta aktivitātes: jaunie treneri Gatis Justovičs (basketbols) un Aldis Trukšāns (futbols), kā arī bijušie un esošie LLU studenti Atis Dandens (orientēšanās sports), Kaspars Bušs (florbols) un Jānis Ondrups (regbijs).

Noslēgumā Sporta centrs bija sarūpējis pārsteigumu un nominējis savu "LLU gada sportistu". Šo atzinību ieguva orientierists Nauris Raize par veiksmīgiem sasniegumiem starptautiskās sacensībās un LLU tēla popularizēšanu ārpus Latvijas robežām.

"LLU ir augstskola ar senām sporta tradīcijām, un priecē fakts, ka tās tiek turpinātas un atbalstītas gan studējošo vidū, gan fakultātēs. Turklāt mūsu studenti sasniedz augstvērtīgus rezultātus ne tikai universitātē rīkotajās sacensībās, bet piedaloties Latvijas čempionātos dažādās disciplīnās.  Īpašs paldies jāsaka treneriem, kas iegulda nopietnu darbu, lai studenti gūtu augstvērtīgus rezultātus," tā J. Vītols.

Lana Janmere
Publicēts: 22.04.2015 22:53llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG