WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Studējošo pašpārvaldei - jauna vadītāja!

5. maijā notika LLU Studējošo pašpārvaldes (SP) valdes vadītāja vēlēšanas. Līdzšinējo SP vadītāju Kristapu Feldmani, kas pašpārvaldi vadīja gadu, amatā nomainīja Tehniskās fakultātes studente Elīna Pētersone.
Foto: no LLU arhīva

LLU SP vadītāja amatam tika izvirzīti divi pretendenti - LLU SP vadītājs Kristaps Feldmanis kandidatūrai izvirzīja TF studenti Elīnu Pētersoni, un savu pieteikumu domei izvirzīja MF maģistru students Andris Bērziņš. Pirms balsojuma abi kandidāti izklāstīja savu viedokli un redzējumu turpmākajai LLU SP darbībai, kā arī atbildēja uz SP locekļu jautājumiem.

Pēc atbildēm uz jautājumiem notika Domes un fakultāšu vadītāju balsojums, kuru apkopoja balsu skaitīšanas komiteja – Viktorija Selezena, Linda Perkune un Lelde Dreimane. Pēc balsojumu apkopošanas tika paziņots, ka jaunā LLU SP vadītāja ir Elīna Pētersone.

"Elīna ir ļoti enerģisks cilvēks, ar dzirksteli acīs. Piedalās visur, kur var, un savu palīdzību neatteiks itin nevienam. Kaut arī studē tikai pirmajā kursā, tomēr izdarījusi daudz vairāk nekā lielākā daļa studentu līdz pat izlaidumam. Kā saka - mazs cinītis gāž lielu vezumu. Novēlu lai viņai izdodas pulcēt ap sevi tikpat darbīgus un pozitīvus cilvēkus un viss izdodas," jauno vadītāju raksturo līdzšinējā SP aktīviste Zane Gulbe.

Tāpat šajā sēdē tika ievēlēta arī revīzijas komisija trīs cilvēku sastāvā – K.Feldmanis, V.Selezena un A.Bērziņš.

Lana Janmere
Publicēts: 11.05.2015 14:27llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG