WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

ITF students izstrādājis LLU mobilo aplikāciju

Topošais Informācijas tehnoloģiju fakultātes absolvents Jans Pavlovs no Dobeles sava bakalaura darba izstrādes laikā izveidojis LLU studējošajiem noderīgu mobilo aplikāciju "Jelgavas students", kurā iespējams ērti piekļūt e-studijām, LLU portāla jaunumiem un studiju vides kartēm.
Foto: no J. Pavlova arhīva

J. Pavlovs atklāj, ka ideja izstrādāt šādu lietotni radusies izpētot situāciju pasaules augstākās izglītības telpā un secinot, ka tikai vienai no desmit pasaulē prestižākajām universitātēm nav savas mobilās aplikācijas. Tāpat viņš konstatējis, ka līdz šim arī LLU bija viena no Latvijas augstskolām, kurai nav savas mobilās lietotnes.

Viņš atzīst, ka, izstrādājot aplikāciju, necenties tajā iekļaut visu iespējamo LLU studentiem noderīgo informāciju, bet atlasījis tikai pašu svarīgāko un no mobilajām ierīcēm biežāk izmantojamo.

Mobilajā aplikācijā lietotāji var iepazīties ar LLU portālā publicētajām jaunākajām ziņām un Notikumu kalendāra ierakstiem, apskatīt Jelgavas pils plānu, navigējot arī pa stāviem, atrast LLU studiju vides objektus Jelgavas pilsētas kartē, kā arī piekļūt LLU e-studiju videi, kurā var lasīt aktuālos paziņojumus, jaunās vēstules, studiju uzdevumus un citu ar studiju kursiem saistīto informāciju.

J. Pavlovs apguvis studiju programmu "Informācijas tehnoloģijas ilgtspējīgai attīstībai" un savu bakalaura darbu "Mobilā lietojuma "Jelgavas students" izstrāde", kuru uzrakstījis pasniedzēja Gata Vītola vadībā, aizstāvēs 1. jūnijā. Novēlam viņam un pārējiem LLU studējošajiem, kuri gatavojas studiju noslēguma darbu aizstāvēšanai, veiksmi un teicamas sekmes!

 

promov3.JPG

Aplikāciju "Jelgavas students" var bez maksas
lejupielādēt interneta vietnē "App Store".

 

 

Ilvija Melne
Publicēts: 27.05.2015 09:19llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG