WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Vai maģistra grāds ir laba investīcija – uzzini "Topošo maģistrantu dienās"

Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) 2. un 3. jūnijā no plkst. 16.00 līdz 18.00 Jelgavas pils Vītņu kāpņu vestibilā piedāvā bakalauru grādu ieguvušajiem iespēju apmeklēt "Topošo maģistrantu dienas". Interesenti varēs piedalīties atvērtajās īslekcijās par maģistra studiju piedāvājumu, kā arī pie fakultāšu pārstāvjiem uzzināt visu interesējošo par augstākā līmeņa studijām LLU.

Pirmo reizi tiks piedāvātas arī atvērtās īslekcijas, kas ļaus uzzināt par maģistra grādu vērtību un noderību nākotnē. 2. jūnijā, plkst. 16.00, 182. auditorijā tiek piedāvāts apmeklēt lekcijas - "Maģistra grāds kā investīcija" un "MBA grāds = Maksimāla prakse, Biznesa karjera, Augsts atalgojums", kuru vadīs LLU Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes dekāne, MBA programmas direktore Andra Zvirbule-Bērziņa, bet 3.jūnijā plkst. 16.00, 182. auditorijā Tehniskās fakultātes prodekāne Zane Beitere-Šeļegovska.

"Topošo maģistrantu dienās" būs iespēja satikt 24 augstākā līmeņa studiju programmu direktorus un esošos maģistrantus. Pasākuma laikā katrs varēs noskaidrot sev interesējošos jautājumus par maģistra studijām LLU, kā par studiju programmām un tajās apgūstamajiem studiju kursiem, valsts finansētajām studiju vietām un studiju maksu, iespējām pretendēt uz stipendijām, uzņemšanas nosacījumiem, zinātniskās darbības un nākotnes iespējām pēc studiju beigšanas.

MBA (Master of Business Administration) studijas LLU piedāvā kopš 2007. gada. Galvenie programmā apgūstamie studiju kursi ietver grāmatvedību, finanses, mārketingu, cilvēku resursu vadīšanu un cita menedžmenta operāciju veikšanu. Šī programma piemērota visdažādāko nozaru speciālistiem, jo zināšanas uzņēmējdarbībā būs noderīgas ikviena bakalaura grādu ieguvušajam – gan, piemēram, IT nozarē vai filoloģijā strādājošā.

LLU piedāvā 24 augstākā līmeņa studiju programmas piecos virzienos – lauksaimniecībā, inženierzinātnēs, informācijas tehnoloģijās, pedagoģijā un sociālajās zinātnēs. Maģistrantiem pieejamas 199 valsts finansētās studiju vietas, dažādas stipendijas un studijas gan pilna un nepilna laika, gan e-studiju formā. Tāpat valsts finansētas studiju vietas atgrieztas studiju programmā "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija", kur pēdējos gados tās vairs nebija pieejamas.

Sandra Grigorjeva
Publicēts: 29.05.2015 14:20Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG