WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

ASV latviešu laikraksta "Laiks" pārstāves tiekas ar LLU stipendiātiem

Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) 12. jūnijā viesojās ASV latviešu laikraksta "Laiks" pārstāves – īpašniece Dace Rudzīte un galvenā redaktore Ligita Kovtuna –, lai iepazītos ar LLU studentiem – Artūra un Ērikas Gerhardu stipendiātiem.
Foto: Arta Liepa

Vizītes laikā D. Rudzīte un L. Kovtuna tikās ar LLU Attīstības fonda vadītāju un LLU studiju prorektoru, profesoru Kasparu Vārtukapteini un trim Gerhardu fonda stipendiātiem – Veterinārmedicīnas fakultātes 5. kursa studenti Baibu Grāveri, Tehniskās fakultātes topošo absolventu Ivaru Straņķi un Lauksaimniecības fakultātes 2. kursa studenti Anniju Martu Jurģevicu.

Laikraksta "Laiks" pārstāvēm bija interesanti uzklausīt studentu domas par nākotnes iespējām darba tirgū pēc studiju beigšanas un stipendiātu kopējiem plāniem pēc LLU absolvēšanas. I. Straņķis atzina, ka pēc studiju beigšanas plāno izveidot savu uzņēmumu Jelgavā, bet B. Grāvere un A. M. Jurģevica atklāja, ka strādās savās saimniecībās un turpinās vecāku iesākto. Tikšanās laikā kopīgi tika secināts, ka Artūra un Ērikas Gerhardu stipendija ir ieguldījums Latvijas tautsaimniecībā, jo visi stipendiāti norādīja, ka savu nākotni vēlas saistīt ar Latviju un viņu plānos nav došanās uz ārvalstīm.

ASV latviešu laikraksts "Laiks" tiek izdots Ņujorkā, un kopš 1949. gada ir plašākais latviešu izdevums ārpus Latvijas. Tā auditorija ir vairāki tūkstoši latviešu, kuri dzīvo ASV, Kanādā un citviet pasaulē.

Artūra un Ērikas Gerhardu stipendija ir viena no pirmajām stipendiju programmām, kas dibināta LLU Attīstības fondā. Uz stipendiju var pretendēt LLU reflektanti, vidējo vispārējo vai vidējo speciālo izglītību ieguvušie jaunieši, kuri piesakās pilna laika studijām LLU.

Informāciju sagatavoja LLU KMC praktikante Arta Liepa.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 15.06.2015 10:40llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG