WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Sākusies elektroniskā pieteikšanās studijām LLU!

25. jūnijā vienotajā valsts un pašvaldību portālā "www.latvija.lv" darbu sāk e-pakalpojums "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās", ar kuru jaunieši var pieteikties studijām LLU.
Foto: no LLU arhīva

Pakalpojums sniedz iespēju reflektantiem ātri un ērti pieteikties studijām kādā no vienpadsmit Latvijas augstskolām: Rīgas Tehniskajā universitātē, Latvijas Universitātē, Latvijas Lauksaimniecības universitātē, Banku Augstskolā, Daugavpils Universitātē, Informācijas Sistēmu menedžmenta augstskolā, Liepājas Universitātē, Rīgas Starptautiskā ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolā, Rēzeknes Augstskolā, Ventspils Augstskolā un Vidzemes Augstskolā.

Konkurss vienotajā uzņemšanā norisināsies divās kārtās, un pirmajai no tām pieteikumu varēs iesniegt laikā no 25. jūnija pusnakts līdz 7. jūlija plkst. 16.

Lai savlaicīgi varētu iepazīties ar nepieciešamo informāciju, portāla sadaļā "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās" publicēta pieteikšanās un pakalpojuma apmaksas kārtība, skaidrojums par prioritāšu noteikšanu un konkursa norisi, kā arī augstskolu uzņemšanas punktu adreses, darba laiki un kontakttālruņi.

Pieteikties studijām, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību pakalpojumu portāla www.latvija.lv starpniecību, ir izdevīgi – neatkarīgi no izvēlēto augstskolu, studiju programmu un prioritāšu skaita 30 eiro par reģistrāciju jāsamaksā tikai vienreiz.

Vēršam uzmanību, ka pēc elektroniskās pieteikšanās reflektantiem no 1. līdz 7. jūlijam noteikti personiski jāierodas jebkurā no uzņemšanas punktiem apstiprināt pieteikumu un uzrādīt nepieciešamos dokumentus, jo skolu beigšanas diplomi netiek reģistrēti e-vidē, un augstskolu uzņemšanas komisijām reflektanta elektroniskajā pieteikumā norādītie dati jāpārbauda klātienē.

E-pakalpojums "Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās" ir populārākais e-pakalpojums portālā www.latvija.lv. Kopš 2010. gada tas izmantots vairāk nekā 770,000 reižu.

Informāciju sagatavoja Kristaps Prēdelis, Valsts reģionālās attīstības aģentūras Komunikācijas nodaļas projektu vadītājs.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 26.06.2015 15:49Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG