WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Izmanto iespēju pieteikties studijām Uzņemšanas naktī!

No 1. līdz 7. jūlijam notiek pieteikumu pieņemšana studijām vairākās Latvijas augstskolās, tostarp Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU). Taču jau 8. reizi LLU būs vienīgā augstskola Latvijā, kura pieteikumus studijām pēdējā uzņemšanas dienā, 7. jūlijā, Jelgavas pilī gaidīs līdz pat pusnaktij.

Uzņemšanas speciālisti Jelgavas pilī 7. jūlijā pieņems studētgribētājus no plkst. 9.00 līdz 18.00, līdzīgi kā citas augstskolas, kas piedalās vienotajā uzņemšanas sistēmā, taču būs vienīgie, kas atsāks darbu plkst. 20.00 un gaidīs pieteikumus līdz plkst. 24.00.

LLU Uzņemšanas nakts ir pēdējā iespēja visiem pamatstudiju reflektantiem uzrādīt dokumentus un apstiprināt savu elektronisko pieteikumu studijām kādā no 11 Latvijas augstskolām, lai piedalītos vienotajā konkursā par studiju vietām. Turklāt to bieži izmanto topošie maģistranti, kas vēlas studēt LLU un citās uzņemšanas dienās nav varējuši ierasties universitātē.

Pirms došanās uz universitāti reflektanti tiek aicināti pārliecināties par nepieciešamajiem dokumentiem un uzņemšanas noteikumiem izvēlētajā studiju programmā, ar ko var iepazīties LLU mājas lapas sadaļā "Nāc studēt".

Tostarp Uzņemšanas naktī ikviens apmeklētājs varēs izbaudīt Jelgavas pils burvību naktī, izstaigājot ar sveču liesmām izgaismotos gaiteņus un iepazīt vēsturisko celtni, kurā pirms vairākiem gadsimtiem dzīvoja hercogi un hercogienes un tikai 20. gadsimta vidū savu mājvietu rada toreizējā Jelgavas Lauksaimniecības akadēmija jeb tagadējā LLU.

Lana Janmere
Publicēts: 06.07.2015 06:18llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG