WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Pēc četrām uzņemšanas dienām sīvākā konkurence veterinārmedicīnā un mežinženieros

Līdz LLU uzņemšanas noslēgumam atlikušas 2 dienas, taču jau tagad zināms, ka studētgribētāju skaits dažās studiju programmās ir lielāks, nekā piedāvāto valsts finansēto studiju vietu skaits, tādējādi tajās veidojas reflektantu konkurss.

Četrās uzņemšanas dienās uz LLU pamatstudiju programmām saņemti 420 pirmās prioritātes pieteikumi, lai gan kopumā kāda no LLU studiju programmām pieteikumos minētas 1618 reizes. Sīvākā konkurence jau izveidojusies veterinārmedicīnā un mežinženieros, kur pieteikumu skaits ir lielāks par pieejamo valsts finansēto studiju vietu skaitu. Studiju programma "Veterinārmedicīna" arī saņēmusi lielāko pieteikumu skaitu absolūtos rādītājos – 63.

Savukārt bez minētajām absolūtos rādītājos visbiežāk kā pirmās prioritātes izvēles programmas reflektanti min "Lauksaimniecība", "Ekonomika", "Lauksaimniecības inženierzinātne", "Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība" un "Pārtikas produktu tehnoloģija".

Augstākā līmeņa studijām līdz šim saņemti 258 pieteikumi. Absolūti lielākais studētgribētāju skaits vērojams programmās "Ekonomika", "Lauksaimniecības inženierzinātne" un " Pārtikas zinātne". Taču valsts finansēto studiju vietu konkurss ir lielāks programmās "Meža ekonomika un politika", "Meža darbi un tehnika", "Meža ekoloģija un mežkopība", "Zemes ierīcība" un "Lauksaimniecība".

Pēc provizoriskiem rezultātiem abos studiju līmeņos gandrīz visās studiju programmās vēl ir pieejamas valsts finansētās un maksas studiju vietas.

Detalizēta informācija par LLU studiju programmām un pieteikšanās kārtību atrodama portālā www.llu.lv, sadaļā "Nāc studēt".

Lana Janmere
Publicēts: 06.07.2015 09:06llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG