WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Topošais 1. kursa student, piesakies Gerhardu stipendijai!

Līdz 20. augustam topošie LLU pirmkursnieki, kuri pieteikušies studijām, kas saistītas ar lauksaimniecību, mežsaimniecību, pārtikas zinātni, veterinārmedicīnu un inženierzinātnēm, aicināti pieteikties Gerhardu stipendijai 1450 eiro apmērā.
Foto: no LLU arhīva

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem elektroniski uz e-pastu attistibasfonds@llu.lv jānosūta CV, pieteikuma anketu, rekomendācijas, centralizēto eksāmenu sertifikātus, sekmju izrakstu un eseju.

Pēc pieteikumu izvērtēšanas un pārrunām ar pretendentiem stipendijas piešķiršanas komisija noteiks vienu stipendiātu, kurš visu studiju gadu katru mēnesi saņems 145 eiro. Sekmīgu studiju gadījumā stipendiāts turpinās saņemt Artūra un Ērikas Gerhardu stipendiju līdz pat universitātes absolvēšanai.

A. un Ē. Gerhardu stipendijas fondu dibinājis Amerikas Savienotajās Valstīs dzīvojošais latvietis A. Gerhards, lai palīdzētu topošiem speciālistiem realizēt savus mērķus un nākotnē attīstīt Latvijas lauksaimniecību. Stipendijas programmu sagatavojuši un fondu pārrauga mecenāta tuvi draugi – Inguna un Pēteris Ozoli.

Plašāka informācija par stipendiju un iesniedzamajiem dokumentiem pieejama klikšķinot šeit.

Vairāk informācijas par stipendijām LLU studējošjiem var iegūt LLU portāla sadaļā "Stipendijas" un LLU Attīstības fonda mājas lapā.

 

Ilvija Melne
Publicēts: 07.08.2015 10:12llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG