WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

"Zemgale/LLU" pateicas par sadarbību LLU vadībai

9. septembrī Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) viesojās hokeja kluba "Zemgale/LLU" un Jelgavas Ledus sporta skolas vadība, lai izteiktu rektorei Irinai Pilverei pateicību par līdzšinējo sadarbību un pārrunātu turpmākās sadarbības iespējas.
Foto: Everita Pāne

Tikšanās laikā "Zemgale/LLU" valdes loceklis Armands Ozollapa un Jelgavas Ledus sporta skolas direktors Aivars Zeltiņš informēja par komandas sasniegumiem un turpmākajiem plāniem, kā arī akcentēja šī sporta veida nozīmi jaunās paaudzes fiziskajā audzināšanā, aicinot universitāti vairāk popularizēt ledus sporta veidus studentu vidū.

Šobrīd komanda "Zemgale/LLU" ir uzsākusi jaunu sezonu un piedalās Latvijas Virslīgas hokeja čempionāta spēlēs, tādēļ īpaši aicina LLU studentus – līdzjutējus atbalstīt savējos un apmeklēt kluba spēles, kas notiek Jelgavas Ledus hallē, Rīgas ielā 11. Detalizēts spēļu kalendārs atrodams kluba mājas lapā http://hkzemgale.lv/.

Kā atklāja kluba valdes loceklis Armands Ozollapa, komandā spēlē četri LLU studenti, kas līdz šim spējuši veiksmīgi apvienot studijas un treniņus hokejā: Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātē studējošie Klāvs Maleckis, Kristaps Millers un Sandis Zolmanis, kā arī Tehniskās fakultātes students Artūrs Batraks.

Hokeja klubs "Zemgale/LLU" ir hokeja komanda, kas bāzēta Jelgavā un ar labiem rezultātiem spēlē Latvijas Virslīgas hokeja čempionātā. Kopš 2013./2014. gada sezonas kluba nosaukumā iekļauts LLU vārds, jo daļa komandas spēlētāju ir LLU studenti, kurus universitāte iespēju robežās cenšas atbalstīt.

Savukārt jebkuram interesentam, arī citiem LLU studentiem, Jelgavas Ledus sporta skola piedāvā fiziskās aktivitātes un treniņus uz ledus dažādās sporta disciplīnās, savukārt ledus sporta veidu atbalstītājus aicina apmeklēt Jelgavas Ledus halli sacensību un spēļu laikā.

Lana Janmere
Publicēts: 09.09.2015 16:54llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG