WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

LLU studentiem ir iespēja pieteikties LU Fonda mecenātu stipendijām

LLU studenti var pretendēt uz SIA "Groglass" stipendiju 1000 eiro apmērā, uz "Valpro" stipendiju 3000 eiro apmērā un uz stipendijām, ko izveidojušas pašvaldības.
Foto: no interneta resursiem

Latvijas Universitātes (LU) Fonda mecenātu stipendijām 2015./2016. akadēmiskajam gadam var pieteikties līdz 30. septembra plkst. 23:59, aizpildot on-line pieteikuma anketu fonda mājas lapā www.fonds.lv.

SIA "Groglass" stipendija ir izveidota, lai veicinātu fizikas un ķīmijas studentu zināšanu papildināšanu un nostiprināšanu par tehnoloģijām, kas saistītas ar optisko pārklājumu veidojošo plāno kārtiņu iegūšanu. Stipendija tiek piešķirta pilna laika maģistra līmeņa studentiem (2.kurss), izvēloties maģistra darba tēmas no uzņēmuma piedāvātām.

Stipendijas apmērs: EUR 1000/ak.gadā (EUR 700 apmērā studentam un EUR 300 (pirms nodokļu nomaksas) apmērā darba vadītājam). Pieteikties stipendijai var Informācijas tehnoloģiju fakultātes maģistranti, aizpildot on-line pieteikuma anketu LU Fonda mājas lapā: http://www.fonds.lv/stipendijas/pieteikties-stipendijai/pieteikumu-anketa/.

Prasības pretendentiem:

"Valpro" stipendijas mērķis ir atbalstīt labākos eksakto zinātņu studentus. Uz stipendiju var pretendēt LLU Tehniskās fakultātes studiju programmas "Mašīnu projektēšana un ražošana" bakalauri (2.kurss) un maģistranti. Stipendijas apmērs ir 3 000 eiro/akad.gadā. Pētījumu tēmas drīzumā būs pieejamas www.fonds.lv.

Pašvaldību stipendijas. LU Fonds turpina sadarbību ar Latvijas pašvaldībām, piešķirot stipendijas novadā deklarētajiem studentiem. 2015./2016.ak.gadā uz stipendijām būs iespēja pretendēt Jelgavas, Saldus, Salaspils un Engures jauniešiem, kas šogad absolvēja vidējo mācību iestādi un ir iestājušies kādā no Latvijas augstskolām.

Sīkāku informāciju par šogad pieejamām stipendijām ir iespējams atrast www.fonds.lv sadaļā Stipendijas.

Papildu informācija: Nataļja Kornišova, Latvijas Universitātes Fonds, +371 67244120, natalja.kornisovae-pasta adresefonds.lv

 

Ilvija Melne
Publicēts: 10.09.2015 14:19llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG