WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Rīta vingrošanā nebrīnījās un piedalījās vairāk kā 70 drosmīgie!

Piektdien, 25. septembrī, Latvijā tika atzīmēta Olimpiskā diena, kuras ietvaros Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notika rīta vingrošana.
Foto: Ilvija Melne

Enerģiskās un smaidīgās Sporta centra lektores Intas Ozolas vadībā rīta vingrojumu kompleksu Jelgavas pils pagalmā veica 74 drosmīgie LLU studenti un darbinieki, kuri atsaucās Olimpiskās dienas devīzei "Nebrīnies. Piedalies!" Daļai no vingrotājām šķēršļi dalībai nebija ne augstpapēžu kurpes, ne speciāli veidotas frizūras.

Interesanti, ka rīta vingrošanā attālināti piedalījušies arī tie studējošie, kuri nav tikuši uz Jelgavas pils pagalmu, jo viņiem nodarbības no rīta notikušas citās LLU ēkās. Tā, piemēram, Tehniskās fakultātes maģistrantūras studiju programmas "Karjeras konsultants" 1. kursā studējošie starpbrīdī pēc pirmās lekcijas paši veikuši vingrojumus mācībspēka vadībā.

LLU Olimpiskās dienas rīta vingrošanā piedalījās pirmo reizi, taču jau šobrīd studenti sociālajos tīklos izsaka vēlmi to iedibināt kā ikgadēju tradīciju. Ņemot vērā, ka vingrotāju "līdzjutēji" pie Jelgavas pils logiem un vārtrūmēs bija gana daudz, sagaidāms, ka jau nākamajā gadā tie visi pievienosies vingrotāju rindām un Jelgavas pils pagalms būs pilns ar Olimpiskās dienas atbalstītājiem.

Popularizējot Olimpisko kustību, kuras pamatā ir nezūdošas Olimpiskās vērtības – draudzība, cieņa un izcilība - starptautiskā Olimpiskā komiteja aicina katru valsti organizēt "Olimpisko dienu".

Lana Janmere
Publicēts: 25.09.2015 14:27llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG