WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Fotoziņa: Zinātnieku nakts 2015galerija

25. septembrī Latvijā notika Zinātnieku nakts pasākumi. Jelgavā kopā ar LLU zinātniekiem un studentiem gaismas brīnumaino pasauli iepazina ap 1150 interesentu.
Foto: Ruslans Antropovs

Šajā gadā Zinātnieku nakts tēma bija "Gaisma", ko 12 pieturvietās Jelgavā palīdzēja iepazīt 62 LLU zinātnieki un studenti. Zinātnieku nakts apmeklētājiem bija iespēja gan piedalīties lekcijās, praktiskās nodarbībās, eksperimentos, gan arī vērot dažādus demonstrējumus un gaismas šovus. Lielākoties aktivitātēs piedalījās ģimenes ar maziem bērniem un skolas vecuma jaunieši.

Interese no jelgavnieku puses par Zinātnieku naktī piedāvātajām iespējām bija liela, par ko liecināja pat izveidojušās gaidītāju rindas atsevišķās aktivitāšu vietās. Piebilstams, ka pasākumā aktivitātes piedāvāja visas LLU fakultātes, Fundamentālā bibliotēka, Studentu klubs un Komunikācijas un mārketinga centrs. Līdz ar to interesentiem bija iespēja iepazīties gan ar inženiertehniskiem un dabaszinātņu eksperimentiem gaismas pielietojumos un izpētē, gan palūkoties uz gaismu no sociālo zinātnieku viedokļa.

Lana Janmere
Publicēts: 26.09.2015 13:44llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG