WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Fotoziņa: Azemitologa balvu šogad ieguvuši ITF pirmkursniekigalerija

Jau 48. reizi Jelgavas pils pagalmā pirmā kursa studenti sumināja zinību vīru Azemitologu un sacentās gudrībā, veiklībā un asprātībā. Par Azemitologa Lielās balvas ieguvējiem kļuva Informācijas tehnoloģiju fakultātes studenti, bet Mazās balvas – Meža fakultātes pirmkursniekiem.
Foto: Lana Janmere

Turpinot iedibinātās tradīcijas, arī šogad Azemitologs uzdeva visu fakultāšu 1.kursa studentiem sagatavot teatralizētu mājas uzdevumu – priekšnesumu, kuram kā moto izvēlēts Raiņa teiktais: "Kas zina, ko grib - spēj, ko grib".

Studentu izdomai un radošumam nebija robežu. To apliecināja gan viņu ierašanās pils pagalmā un dekānu ievešana, gan priekšnesumi un līdzjušana citu fakultāšu priekšnesumiem. Kā apliecināja klātesošie, uzvarētāji bija visi – gan paši studenti, gan pasākuma vērotāji un žūrija.

Šajā gadā speciālās balvas pasniedza viesi no Jelgavas Domes, aģentūras "Kultūra", AS "Latvijas Valsts ceļi", AZ boulings un SIA Amazone. Savējos sveica arī fakultāšu dekāni, Saimniecības dienests, Sporta centrs, studentu korporācijas, studentu biedrība "Šalkone" un Studējošo pašpārvalde.

Lana Janmere
Publicēts: 01.10.2015 18:00llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG