WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 


Stipendiju apliecības saņēmuši Attīstības fonda stipendiātigalerija

1.oktobrī jau tradicionāli stipendiju apliecības tika izsniegtas jaunā studiju gada LLU Attīstības fonda stipendiātiem. Jelgavas pils Sudraba zālē stipendiju mecenāti un LLU vadība sveica stipendiātus 6 stipendiju programmās.
Foto: Lana Janmere

"Stipendijas iegūšana ir iespēja ikvienam jaunietim attīstīt sevi. Turklāt bieži vien grūtākais ir ticība sev, griba pieteikties un paļaušanās arī uz veiksmes faktoru. Mums universitātē ir daudz studentu, kas papildus sekmīgām studijām arī aktīvi darbojas pašdarbības kolektīvos, studentu pašpārvaldēs vai sporto, līdz ar to novērojam spēcīgu konkurenci dažādās stipendiju programmās. Bet studentiem iesaku - nebaidieties, uzdrošinieties un jūs būsiet ieguvēji," atklājot stipendiju apliecību izsniegšanas pasākumu teica LLU rektore Irina Pilvere.

Artūra un Ērikas Gerhardu stipendiju 2015./2016. studiju gadā ieguvusi Anna Ozoliņa no Jēkabpils. Jauniete studē Tehniskās fakultātes studiju programmā "Lauksaimniecības enerģētika" un ir 1.kursa studente. Kā stāsta pati stipendiāte, tehnika viņu "vilina", jo jau Jēkabpils Agrobiznesa koledžā ar goda zīmi absolvēt datorsistēmu programma un LLU izvēlējusies enerģētikas studijas. Klātienē stipendiāti sveica mecenātu pārstāve Latvijā, Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas skolotāja Vita Hermane un iepriekšējo gadu stipendiātes.

Savukārt Jāņa Rūvalda stipendijas apliecību, klātesot mecenāta māsai, izsniedza Lauku inženieru fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas "Vide un ūdenssaimniecība" 3. kursa studentei Madarai Keivai. Stipendiāte ir no Alūksnes novada Mārkalnes pagasta, un paralēli studijām aktīvi iesaistās fakultātes studentu pašpārvaldes darbā. Turklāt iepriekšējā studiju gadā bijusi arī Latvijas pirmā prezidenta Jāņa Čakstes vārdā nosauktās stipendijas ieguvēja.

Konekesko stipendiju uz vienu studiju semestri saņems divi Tehniskās fakultātes studenti – studiju programmas "Lauksaimniecības inženierzinātne" students Jānis Ozols no Smiltenes novada Blomes pagasta un studiju programmas "Lauksaimniecības enerģētika" students Dainis Vaļeika no Jelgavas novada Sesavas pagasta. Abi puiši galvenokārt savu brīvo laiku velta studijām un uzrādījuši labas un teicamas sekmes.

Turpretim Lauksaimniecības fakultātes profesionālās studiju programmas "Lauksaimniecība" 3. kursa studente Lāsma Lapiņa saņēma Latvijas Agronomu biedrības stipendijas apliecību. Studente ir no Jēkabpils novada Ābeļu pagasta un ir pateicīga fakultātes dekānei un mācībspēkiem, kas ne tikai sniedz zināšanas agronomijā, bet arī iedrošina nebaidīties un piedalīties dažādos konkursos. Šobrīd studente ir sākusi pētījuma izstrādi par lauku pupām bakalaura darba ietvaros.

Ar vēl vienu stipendiātu šajā studiju gadā var lepoties Tehniskā fakultāte, jo studiju programmas "Mājas vide izglītībā" 3. kursa studente Rūta Stumpe saņems Mirdzas Oškalnes stipendiju. Jauniete ir no Alojas novada Brīvzemnieku pagasta un kļūs par skolotāju. Paralēli augstiem studiju rezultātiem studente var lepoties ar aktīvu līdzdalību LLU deju kolektīvā "Skalbe" un iesaisti pašpārvaldes organizētajos pasākumos.

Savukārt Vagneru ģimenes stipendiju saņems Lauku inženieru fakultātes profesionālā bakalaura studiju programmas "Vide un ūdenssaimniecība" 4.kursa studente Laura Strupa no Vecumnieku novada Valles pagasta. Studente apliecina, ka nevajag nobīties no pirmās neveiksmes, jo pieteikumus uz Attīstības fonda stipendijām iesniegusi arī iepriekš, bet nekad neko nav saņēmusi. Viņas neatlaidība šogad ir nesusi panākumu un līdz ar to skaidrāku mērķi par turpmāko profesionālo darbību ilgtspēīgas meliorācijas jomā.

Detalizēta informācija par nākošajiem stipendiju konkursiem atrodama LLU Attīstības fonda mājas lapā.

Lana Janmere
Publicēts: 04.10.2015 15:32llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG