WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Meklē LLU stendu izstādē "Skola 2016" un uzzini vairāk par studijām Jelgavā!

No 26. līdz 28. februārim Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks izstāde "Skola 2016", kurā ikvienam interesentam būs iespēja iepazīties ar mācību un studiju iespējām. Tajā jau tradicionāli piedalīsies arī Latvijas Lauksaimniecības universitāte (LLU) no Jelgavas.
Foto: no LLU arhīva

Vieniem tā ir Latvijas Lauksaimniecības universitāte, bet citiem – Latvijas Labākā universitāte. Vēsturiski LLU ir veidojusies kā lauksaimniecības akadēmija, kurā sagatavoja speciālistus darbam Latvijas laukos. Tieši šīs tradīcijas dēļ universitāte nes ar vienu nozari saistītu nosaukumu. Bet tāpat kā ir mainījusies Latvijas tautsaimniecības struktūra, kurā no lauksaimniecības kā galvenā ekonomikas virzītājspēka 20. gs. sākumā ir notikusi pāreja uz daudznozaru ražošanu 20. gs. beigās, mainījusies arī universitātes būtība. Latvija vairs nav agrāra valsts, tāpat kā lauksaimniecības nozare nav vienīgā, kurā jaunieši var gūt zināšanas, studējot LLU.

Universitāte šodien studētgribētājiem piedāvā vairāk kā 60 studiju programmas kādā no trijiem īstenotajiem virzieniem – biozinātnēs, inženierzinātnēs vai sociālajās zinātnēs. Universitātes lielākais spēks un potenciāls slēpjas šo visu virzienu līdzāspastāvēšanā un par to varēs pārliecināties ikviens izstādes "Skola 2016" apmeklētājs.

LLU ir daudznozaru universitāte, kurā tiek sagatavoti speciālisti gan lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, kokapstrādē, pārtikas tehnoloģijās un veterinārmedicīnā, gan informācijas tehnoloģijās, ekonomikā, socioloģijā, pedagoģijā, uzņēmējdarbībā un lietišķajā dizainā, kā arī dažādās inženierzinātnēs – būvniecībā, mašīnu ražošanā, enerģētikā, ainavu arhitektūrā, vides un zemes pārvaldībā.

Izstādes apmeklētāji varēs iepazīties ar LLU plašajām studiju iespējām, kā arī laimēt biļetes uz lielāko smilšu skulptūru festivālu Latvijā, kas norisināsies studentu pilsētā Jelgavā, un piedalīties virtuālajā karjeras orientācijas spēlē. LLU pārstāvēs un profesionālas konsultācijas sniegs augstskolas studenti, mācībspēki un absolventi.

Laipni lūgti studentu pilsētā Jelgavā – vietā, kur top veiksmīgas karjeras! Atvērto durvju diena jau 18. martā.

Sīkāka informācija par studiju iespējām: www.llu.lv.

Lana Janmere
Publicēts: 24.02.2016 10:32llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG