WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Sākusies pieteikšanās Erasmus+ mobilitātēm nākamajam studiju gadam

No 1. marta līdz 1. aprīlim studenti aicināti pieteikties studiju un prakses mobilitātēm Erasmus+ programmas ietvaros 2016./ 2017. studiju gadā.
Foto: no LLU arhīva

Erasmus+ mobilitātes ļauj LLU studentiem doties uz kādu no Erasmus+ partnervalstīm, lai mācītos, padziļinātu savu zināšanas un iegūtu jaunu akadēmisko, profesionālo un dzīves pieredzi.

Erasmus+ mācību mobilitāte iespējama tikai uz tām augstskolām, ar kurām LLU noslēgts divpusējais sadarbības līgums par konkrētu studiju jomu, ievērojot līguma nosacījumus. Detalizēta informācija atrodama šeit.

Savukārt prakses mobilitātē studējošie var doties uz ārvalstu uzņēmumiem vai iestādēm, kas atrodas kādā no Mūžizglītības programmas dalībvalstīm. Detalizēta informācija atrodama šeit.

Mobilitātei var pieteikties arī studenti, kuri jau ir izmantojuši LLP/ERASMUS un ERASMUS+ iespējas, bet ne vairāk kā 12 mēnešus vienā studiju līmenī.

Vairāk informācijas par Erasmus+ mobilitātēm var iegūt Starptautiskās sadarbības centrā, Jelgavas pils 195. kabinetā vai arī sazinoties ar fakultātes koordinatoru.

Lana Janmere
Publicēts: 03.03.2016 22:12llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG