WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Neesi vienaldzīgs un nobalso par LLU SP domnieku kandidātiem!

No 29. marta līdz 6. aprīlim LLU IS ikviens studējošais aicināts piedalīties LLU Studējošo pašpārvaldes (SP) domnieku vēlēšanās, kurās uz 15 domnieku vietām šogad ir 20 pretendenti.
Foto: no LLU arhīva

25. martā noslēdzās kandidatūru izvirzīšana LLU Studējošo pašpārvaldes domnieku amatiem. Kopskaitā no studējošo vidus tiek ievēlēti 15 LLU SP domnieki, kas gadu pilda tiem uzticētos pienākumus - pārstāvēt un cīnīties par studentu tiesībām un interesēm. Ievēlētie domnieki būs tie studenti, kuri pieņems dažādus svarīgus lēmumus, kas var ietekmēt visas universitātes darbību.

Šogad domnieku amatiem pieteikušies 20 studenti, pārstāvot gandrīz visas fakultātes. Vislielāko interesi izrādīja Lauksaimniecības fakultātes un Vides un Būvzinātņu fakultātes, no kurām pieteikušies 6 studenti, 3 pārstāvji ir no Pārtikas tehnoloģijas fakultātes, 2 kandidāti no Meža fakultātes un pa vienam no Veterinārmedicīnas un Tehniskās fakultātes.

Balsošana pieejama no 29. marta līdz 6. aprīlim LLU IS. Student, izlem un nobalso, kas pārstāvēs Tavas tiesības LLU SP Domē!

Lana Janmere
Publicēts: 31.03.2016 09:43llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG