WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Notiks starptautiskā konference “Studenti ceļā uz zinātni"

Piektdien, 22. aprīlī, Latvijas Lauksaimniecības universitātē jau 11 reizi notiks ikgadējā starptautiskā konference "Studenti ceļā uz zinātni" ( "Students on their Way to Science").
Foto: no LLU arhīva

Konferences mērķis ir zinātnisko pētījumu popularizēšana un starpkultūru komunikācijas pieredzes veidošana. Konferences darba valoda ir angļu, līdz ar to svešvalodas prasmju attīstīšana ir viens no būtiskiem ieguvumiem konferences dalībniekiem. Daļai no studentiem tā vienlaikus ir lieliska iespēja aprobēt savu bakalaura, maģistra un doktora darbu pētījumu rezultātus, kā arī iegūt zināšanas par pārstāvētās zinātņu nozares pētījumiem citās valstīs.

Tā tiek atzīta par vienu no lielākajām studentu zinātniskajām konferencēm Centrālajā un Austrumeiropā. Šogad ir pieteikti 148 referāti, kuru autori pārstāv 12 valstis. Darbs notiks Lauksaimniecības, Veterinārmedicīnas, Pārtikas zinātnes, Inženierzinātņu un informācijas tehnoloģiju, Vides un lauku inženieru, Mežsaimniecības un kokapstrādes, kā arī Sociālo zinātņu sekcijās.

Konference tiks atklāta ar plenārsēdi Jelgavas pils Sudraba zālē plkst. 10.00. Ar konferences programmu var iepazīties  http://sws.llu.lv/programme .

Lana Janmere
Publicēts: 21.04.2016 10:37llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG