WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Vēl tikai šodien var pieteikties Ulda Šalajeva stipendijai!

LLU pilna laika inženierzinātņu pamatstudijās studējošie līdz 18.februārim aicināti pieteikties LLU absolventa un mecenāta Ulda Šalajeva stipendijai, kas tiks piešķirta vienam studentam pavasara semestrī, katru mēnesi izmaksājot 171 eiro.
LLU Attīstības fonda mecenāts U.Šalajevs un 2013./2014.studiju gada rudens semestra stipendijas ieguvēja Anita Solima no Ogres.
Foto: Ilvija Gaidukoviča

U.Šalajeva stipendijai pieteikties var Lauku inženieru, Meža, Tehniskās, Pārtikas tehnoloģijas (PTF) un Informācijas tehnoloģiju fakultātes (ITF) studenti no studiju programmām Būvniecība, Zemes ierīcība, Vide un ūdenssaimniecība, Lauksaimniecības inženierzinātne, Lauksaimniecības enerģētika, Mašīnu projektēšana un ražošana, Mežinženieris, Kokapstrāde, Pārtikas zinības, Pārtikas produktu tehnoloģija, Datorvadība un datorzinātne vai Programmēšana.

Pretendentiem jābūt labām, teicamām un izcilām sekmēm studijās, pieredzei pētniecības darbu veikšanā un dalībai zinātniskajās konferencēs ar referātiem. Tāpat viņiem labi jāpārvalda svešvalodas un jābūt iesaistītiem aktīvā sabiedriskā darbībā LLU vai ārpus tās.

Lai pieteiktos stipendijai, pretendentiem līdz 18.februārim drukātā veidā LLU Studiju daļā pils 178.telpā jāiesniedz un elektroniski uz e-pastu attistibasfonds@llu.lv jāiesūta šādi dokumenti:

  • pieteikums;
  • lietišķā biogrāfija (EuroPass CV);
  • fakultātes dekāna/prodekāna atsauksme;
  • pētniecības darba vadītāja atsauksme;
  • citi dokumenti pēc stipendijas pretendenta ieskatiem, kas varētu palīdzēt izvērtēt pieteikumu.

 

Ja pretendents dokumentus iesniedzis atbilstoši nolikumam, stipendijas piešķiršanas komisija aicinās viņu uz pārrunām, kuru rezultātā komisija paziņos vienu stipendiātu 2013./2014.studiju gada pavasara semestrī. 

Plašāka informācija un iesniedzamo dokumentu paraugi LLU Attīstības fonda mājas lapā vai LLU Attīstības fondā, Jelgavas pils 178.telpā (e-pasts: attistibasfondse-pasta adresellu.lv).

Mecenāts U.Šalajevs 2007.gadā absolvēja LLU Informācijas tehnoloģiju fakultāti. U.Šalajeva ideja no stipendiāta kļūt par mecenātu, ziedojot savus paša pelnītos līdzekļus citu jauniešu atbalstam, ir unikāla LLU vēsturē.

U.Šalajeva stipendiju aizvadītajā semestrī saņēma PTF studente Anita Solima no Ogres, 2013. gadā – PTF studente Zane Zeltiņa un ITF students Toms Karaša, bet pirmo stipendiju 2012.gada pavasarī ieguva ITF studente Agnese Gailuma.

Sekot līdzi studentu pieteikumu skaitam LLU stipendiju konkursos var ! Informācija tabulā tiek regulāri atjaunota!

Ilvija Melne
Publicēts: 17.02.2014 12:21Komentē šo rakstu
 Ienākt ar: draugiem.lvKomentēt izmantojot Twitter
*Komentārs
Publicējot komentāru Jūs piekrītat noteikumiem
* - obligāti aizpildāmie lauki

llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG