WANT TO STUDY AT LLU?

en student.JPG

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Latvijas Lauksaimniecības universitātes fakultātes

 

Krāsainais decembra "Plēsums" jau priecē lasītājus

Lai vēstītu par svarīgākajiem notikumiem LLU fakultāšu dzīvē, spilgtajām universitātes personībām un studentu šīs vasaras piedzīvojumiem, pie lasītājiem 20.decembrī nonācis šī gada pēdējais LLU žurnāla "Plēsums" numurs.
Foto: Everita Pļavniece

Jaunajā Plēsumā lasiet interviju ar ilggadējo Veterinārmedicīnas fakultātes (VMF) docentu emeritus, mācību grāmatu autoru, iemīļotu pasniedzēju, autoritāti Latvijas veterinārārstu vidū, neskaitāmu goda rakstu, apbalvojumu un medaļu īpašnieku Oļģertu Parčinski, kurš šī gada novembrī nosvinēja 85.jubileju. Leģendāro personību intervēja VMF studente Sandra Lapsiņa, tādējādi iesaistoties Plēsuma veidošanā un gūstot pieredzi žurnālistikā.

Decembra sākumā apritēja 100 dienas kopš Lauku inženieru fakultāti pirmoreiz fakultātes pastāvēšanas vēsturē vada dāma – asociētā profesore Daiga Zigmunde. Intervijā Plēsumam jaunā dekāne atklāti stāsta par sirdij tuvām lietām, studiju gadu atmiņām un ceļu līdz fakultātes vadītājas amatam.

Plēsums arī pētījis aktuālus studiju jautājumus. Sarunā ar LLU pētniekiem diskutēts par to, kāpēc studentu aktivitāte apgūto studiju kursu un mācībspēku darba vērtēšanā ir zema un, izanalizējot Eiropas Komisijas pētījumu, noskaidrots, kādi ir galvenie iemesli, kāpēc studenti jau pirmajos studiju kursos izlemj pārtraukt studijas.

LLU studenti vienmēr bijuši aktīvi, darbīgi un iesaistījušies dažādās avantūrās. Šos vārdus var attiecināt arī uz tiem studentiem, kuri šovasar priecējuši TV skatītājus, kļūstot par zilo ekrānu varoņiem. Par ceļu līdz televīzijai un spilgtākajiem iespaidiem filmēšanās laikā Plēsumam stāsta Mārtiņš Jātnieks, Ārija Kļaviņa un Rūdolfs Jaks.

Tāpat Plēsumā var lasīt par šī gada svarīgākajiem notikumiem fakultāšu dzīvē, par to, kā skulptūra "Jelgavas students" uzņemta LLU saimē, kāda būs LLU Studējošo pašpārvaldes organizēto Studentu dienu nākotne un citām interesantām tēmām.

Jauno Plēsuma numuru meklē LLU Fundamentālajā bibliotēkā, fakultātēs, dienesta viesnīcās vai nāc pakaļ uz Jelgavas pils 166. telpu!

Ikviens LLU students vai darbinieks ir aicināts iesaistīties Plēsuma veidošanā, informējot par studentu dzīvē aktuāliem notikumiem vai spilgtām personībām un universitātes patriotiem. Savus ierosinājumus stāstiem lūgums sūtīt uz e-pastu plesums@llu.lv

DECEMBRA PLĒSUMA NUMURU LASI – ŠEIT!

Nosaukums Datnes izmērs
Decembra Plēsuma numurs 15.12 MB
Ilvija Melne
Publicēts: 20.12.2013 09:42llu_uznemsana2.jpg

Jaunākā galerija

img

Uzmanību!

 j-pils baneris.JPG