Sporta centra kontakti

LLU_Sporta_Centrs.jpg

Adrese:
Raiņa iela 1, Jelgava, LV-3001

Sporta centra direktors:
Jānis Vītols
Tālrunis: 63027563, 26552539
E-pasts: sports@llu.lv

Sporta centra bāzu pārvaldnieks:
Vitālijs Golubevs
Tālrunis: 25427282
E-pasts: Inga.Simanovica@llu.lv

Šis ir vecais LLU portāls. Mūsu jaunā mājas lapa pieejama ŠEIT

Aktuālākais


 • Skrējienā “Lāpa” jau trešo gadu triumfē VBF studenti
 • Skrējienā “Lāpa" jau trešo gadu triumfē VBF studenti (0)

  9. novembra vakarā jau 45. reizi notika stafetes skrējiens “Lāpa". Tajā šogad piedalījās 6 fakultāšu studentu komandas un atkārtoti par ātrākajiem atzīti Vides un būvzinātņu fakultātes studenti (VBF).

  Neparasti sniegotajā un aukstajā stafetē, kāda tā izvērtās šogad agrās ziemas dēļ, veiklākie, pret salu izturīgākie un neslīdošām kājām apveltītie izrādījās VBF meitenes un puiši: Agnese Kārkliņa (2. kurss), Līga Lauma Pļavniece (2. kurss), Marģers Samsons (2. kurss), Jānis Jermacāns (4. kurss) un Matīss Priede (4. kurss). Tādējādi jau trešo gadu E. Feldmaņa piemiņas stafetes kauss glabāsies VBF.

  Tuvākos sāncenšus – Pārtikas tehnoloģijas fakultātes komandu (PTF)  – tie apsteidza par vienu sekundi. PTF komandas sasniegumā piedalījās Oskars Lazdāns, Alīna Polipartova, Dāvis Vēveris, Alīna Caune, Ansis Demiters.

  Savukārt trešajā vietā ierindojās Meža fakultātes studējošo komanda - Emīls Toms Rustants, Gatis Kupčs, Klāvs Dakstiņš, Evelīna Erzema, Anete Garanča.

  "Paldies tiem, kuri nenobijās no ziemas un bija gatavi startēt arī ļoti neierastos laika apstākļos. Par to, kā temperatūra un trases segums ietekmēja skriešanu, liecina arī rezultāts, jo pērn VBF (tolaik LIFi) uzvarēja, distancē pavadot par pus minūti mazāk laika (ar rezultātu 6:13.8)," stāsta LLU Sporta centra pārstāvis Māris Lindenbaums.

  Viņš arī atzīmē kādu īpašu faktu – par spīti sniegam stafetē neviens nenokrita! Edvīna Feldmaņa aizsāktajai stafetei jau 45. reize un tik dziļas tradīcijas nespēj ietekmēt arī šādi laika apstākļi.

  Kopējie rezultāti:

  1. VBF 6 min 42.2 sek;

  2. PTF 6:43.3;

  3. MF 6:54.6;

  4. LF 6:55.3;

  5. TF 7:16.6;

  6. ITF 7:33.2.

  Stafetes noslēgumā studējošie saņēma piemiņas veltes no LLU Sporta centra. 

  Lana Janmere
  Publicēts: 10.11.2016 11:02
 • Lepojamies! Trīs LLU studenti ieguvuši Sporta stipendijas
 • Lepojamies! Trīs LLU studenti ieguvuši Sporta stipendijas (0)

  24. novembrī norisinājās ikgadējā Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) Sporta stipendiju pasniegšanas ceremonija, kurā sveica 48 sportistus, kas uzrādījuši augstus rezultātus gan sportā, gan studijās kādā no Latvijas augstskolām. Starp stipendiātiem ir arī LLU studējošie, kuri uzrāda augstvērtīgus rezultātus sportā Latvijas un starptautiskajā līmenī.

  Stipendiātu vidū:

  • Endijs Titomers (sporta veids – orientēšanās). Studē Informācijas tehnoloģiju fakultātes akadēmiskajā bakalaura studiju programmā "Datorvadība un datorzinātne" 1. kursā.
  • Andris Grīnfelds (sporta veids - moto triāls). Studē Ekonomikas un sabiedrības attīstības fakultātes akadēmiskajā bakalaura studiju programmā "Organizāciju un sabiedrības pārvaldes socioloģija" 1. kursā.
  • Nauris Raize (sporta veids - orientēšanās (slēpošana)). Studē Meža fakultātes profesionālajā bakalaura studiju programmā "Mežinženieris" 4. kursā.

  LLU rektore Irina Pilvere atklāj, ka Latvijas Lauksaimniecības universitāte ir universitāte ar senām sporta tradīcijām. Ne velti LLU studentiem sporta nodarbības vēl joprojām ir kā obligātais studiju kurss, neatkarīgi no viņu specializācijas – vai viņi topošie mežinženieri, veterinārārsti, programmētāji vai sociologi.

  "Līdz ar to ir īpašs prieks, ka mūsu studentu vidū ir arī tādi sportisti ar lielo burtu, kuri spēj uzrādīt Eiropas un pasaules līmeņa cienīgus rezultātus dažādos sporta veidos un sekmīgi studēt un iegūt augstāko izglītību. Jums ir dubultslodze – jūs trenējat ne tikai savu fizisko ķermeni, bet arī smadzenes. Endij, Andri un Nauri - LLU lepojas ar jūsu sasniegumiem! Lai jūsu piemērs iedvesmo arī citus!" stipendiātus sveic I. Pilvere. 

  Lana Janmere
  Publicēts: 28.11.2016 12:48